banner461
banner195

Borsa Başkanı Salaş'tan Nevşehir Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Sarıdoğan'a Ziyaret

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş ve beraberinde Borsa heyeti ile birlikte Nevşehir Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Sayın Sabahattin Sarıdoğan'ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular.

Borsa Başkanı Salaş'tan Nevşehir Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Sarıdoğan'a  Ziyaret
24 Ekim 2014 Cuma 21:05

banner143
Borsa Başkanı Salaş'tan Nevşehir Ağır Ceza Mahkemesi Başkanına  Ziyaret
İlgili Galeriye Git
banner134

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş ve beraberinde Borsa heyeti ile birlikte Nevşehir Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Sayın Sabahattin Sarıdoğan'ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette Nevşehir Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Sayın Sabahattin Sarıdoğan'a görevinde başarılar dileyen NTB Başkanı İbrahim Salaş, Nevşehirimize hoş geldiniz dedi.
 
 Nevşehir Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Sayın Sabahattin Sarıdoğan'da Nevşehir Ticaret Borsasının ziyaretlerinden memnun olduğunu dile getirerek; “Ben de aslen Ankaralıyım. Bu yüzden Nevşehir aslında tipik bir Anadolu kenti bu yüzden buraya yeni gelmiş olmama rağmen fazla yabancılık çekmedim. Kapadokya'yı içerisinde barındıran Nevşehir tarihi ve doğal güzellikleriyle tam bir turizm kenti dedi.

Sarıdoğan Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş tan Borsa hakkında bilgiler aldı.

Ziyarette, NTB Muhasip Üye Sunay Özdemir ile Borsa Genel Sekreteri Uğur Aydoğan'da hazır bulundular.

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu birinci Daire Başkanlığı’nın yaz kararnamesi ile Bakırköy Hakimliğine atanan Sayın Sinan Akdoğan’dan boşalan Nevşehir Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığına Gaziantep Hakimi Sabahattin Sarıdoğan atanmıştı. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.