banner461
banner195

Boş Vaatlerle Kimseyi Kandırmak Peşinde Değiliz

Nevşehir Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Yaşar Göncü, 1 Şubat 2014 tarihinde yapılacak olan oda seçimlerinde yeniden başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Boş Vaatlerle Kimseyi Kandırmak Peşinde Değiliz
10 Ocak 2014 Cuma 09:47

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Yaşar Göncü, 1 Şubat 2014  tarihinde yapılacak olan oda seçimlerinde yeniden başkanlığa aday olduğunu açıkladı. 

 Nevşehir Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Yaşar Göncü, 4 yıllık görev sürecinde esnafın haklarını en güzel şekilde savunarak, odayı hak ettiği yere getirmek için büyük çabalar sarf ettiklerini söyledi.
 Görev süresi boyunca odaya kayıtlı esnafların haklarını en güzel şekilde savunarak odayı hak ettiği yere getirmek için büyük çabalar sarf ettiklerini etmeye devam edeceklerini dile getiren Göncü, "İlimizde faaliyet gösteren bakkal ve bünyemizde bulunan diğer iş kollarındaki üyelerimizin sorunlarını her platformda dile getirerek çözme gayreti içerisinde olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Özellikle ilimizde bulunan dış yatırımcı AVM’lere karşı olduğumuzu bu bağlamda küçük Bakkal esnafı kardeşlerimizin ve odamız üyelerinin mağdur durumda kaldıklarını her platformda ifade ettik, etmeye de devam edeceğiz. Bu bilinçle yönetim kurulumla birlikte esnafıma hizmet efendisi olmak için tekrar göreve talip olduğumu belirtmek isterim. Buradan tüm sorunlarımıza kayıtsız kalmayan başta Belediye Başkanımız Hasan Ünver'e ilimiz siyasi parti temsilcilerine, resmi kurum ve kuruluş temsilcilerine ve Sivil Toplum Kuruluşu temsilcilerine teşekkürü bir borç bilirim. Zor şartlarda ekmeğini ve rızkını temin etmeye gayret gösteren meslektaşlarımız Bakkal esnaflarımız gibi Odamızda bu paralelde güç şartlarda çalışmalarını fedakar şekilde yürütmektedir. Bu haseple Biz Odamız olarak kimseye büyük ve mümkün olmayan boş vaatlerle odamız üyelerini kandırmak istemiyoruz. Hala hazırda çözümü mümkün olan sorunların çözümü için tüm STK’lar, resmi ve özel kurum ve kuruluşlarla uyumlu ve güzel ilişkiler içinde çalışmaya gayret gösteriyoruz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.