banner461
banner195

Bozdağ'a Hacıbektaş ta Çirkin Saldırı

Hacı Bektaş-ı Veli Anma Kültür ve Sanat Etkinlikleri'ne katılan Başbakan Yardımcısı, Bekir Bozdağ konuşması sırasında protesto edildi...

Bozdağ'a Hacıbektaş ta Çirkin Saldırı
16 Ağustos 2013 Cuma 12:18

banner143
banner134
Nevşehir'in Hacıbektaş ilçesinde bugün başlayan 24.Uluslararası Hacı Bektaş-ı Veli Anma Kültür ve Sanat Etkinlikleri'ne katılan Yozgat Milletvekili ve Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ ıın konuşması sırasında önce bir grup tarafından protesto edildi sonrada  Bozdağ kürsüden indikten sonra da yine aynı  grup tarafından saldırmak için üzerine yürüdüler.
Yaşanılan kısa  arbede sonrası Bozdağın Korumalar araya girdi, gerginlik sona erdi.

Bozdağ'ı protesto eden kişilerden 1' kişi gözaltına alındı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
İsmi lazım değil - 5 yıl önce
isteseniz de istemeseniz de hazmedeceksiniz ey solcu guruh!!!
Avatar
yani - 5 yıl önce
bu çirkinlikler h.bektaş felsefesine ve ilçeye büyük zarar veriyor.dışardan gelenler yapıyor bunu.alevi kardeşlerimizi chp istismar ediyor.
Avatar
Parti İl Yönetimini Protesto Ediyorum. - 5 yıl önce
hükümet sözcüsü, bir başbakan yardımcısı ilimize gelmiş, meydanı sahipsiz bırakıp malum provakatörlere zemin oluşturan başta nevşehir, kırşehir, yozgat ve hatta türkiye geneli teşkilatları protesto ediyorum. sessiz kalıp ak parti gitsinde memleket batarsa batsın, bize gün doğsun diyen diğer cenahları da idealleri, ülküleri ve vicdanlarında tekrar düşünmeye davet ediyorum. hz.ali, hacıbektaş-ı veli belli bir kesmin değil bu ülkenin ve bu dinin birer değerleridir. bugün orada en az 200 otobüs her hali ile örnek olacak vatandaşımızın orada olup, dini, insanlığı ve vatanperverliği temsil etmeli idi.
Avatar
Bir Sözümüzde Milletvekillerine - 5 yıl önce
memlekete (nevşehir'e)yeterince sahip çıkmadınız, çıkamadınız, nefsinize uydunuz, nefis ağır bastı, bari ülkeye ve dine sahip çıkacak birşeyler yapın. hiçmiş strateji bilmiyorsunuz, meydanı çapulculara bırakıyorsunuz. o yuhalamalar sn bekir bozdoğ'a değil, bu ülkeye sahip çıkmayanlara dır.
Avatar
Eğitimci - 5 yıl önce
son dönemde nevşehir siyaseti üzerinde etki oluşturan sayın bozdağa nevşehirin cevabı yerinde olmuş.
Avatar
NEVŞEHİRLİ - 5 yıl önce
her sene böyle gezici ş çikar. buradaki gezicilerde ordan gelme ş
Avatar
Ak 1 - 5 yıl önce
Bu çirkin saldırıyı kınıyoruz ama daha üzücü olan CHP milletvekillerinin saldırganı korumaları ve bizi hiç şaşırtmayan Kemal kılıçdaroğlunun saldırıyı kınamasıdır .
Avatar
sabrikaraca - 5 yıl önce
ayıptır..hiç.yakısmamıs...dürüst..insanlara..yapılmaz...saolsun..nevsehire..gelmiş,,,purotosto...edeceklerinizi...edeydiniz,,,gözünüz..kür..kullayiniz...sayir,,