banner461
banner195

Bu Benim Eserim Projelerinde Acıgöl Farkı

Ortaokullar arası Matematik ve Fen Bilimleri Proje Yarışması "Bu Benim Eserim" Proje Yarışmasına Nevşehir´de en çok proje üreten ilçe, geçen sene olduğu gibi bu sene de ACIGÖL.

Bu Benim Eserim Projelerinde Acıgöl Farkı
04 Mart 2013 Pazartesi 20:24

banner143
banner134

 

Her yıl yapılan Ortaokullar arası Matematik ve Fen Bilimleri Proje Yarışması "Bu Benim Eserim" Proje Yarışmasında İl Çalışma Grubu tarafından onaylanan ve Bölge Bilim Kuruluna gönderilen eserlerin listesi İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce yayınlandı.

Listeye göre Nevşehir ilçeleri içerisinde 67 proje ile Acıgöl en çok proje üreten ilçe oldu. Ayrıca il genelinde en çok proje üreten resmi okul da 21 proje ile katılan Acıgöl 4 Temmuz Ortaokulu oldu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Serhat ULUER üst üste 2 yıldır Acıgöl’ü en çok proje üreten ilçe unvanına taşıyan başta fedakar öğretmenlerimiz, yöneticilerimiz, sevgili öğrencilerimiz ve kıymetli velilerimize en içten duygularla teşekkür ederek bu motivasyon ve istekle yeni başarıların devam edeceğinin sinyalini verdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli - 5 yıl önce
acıgöl mem'i ve bağlı okulları tebrik ediyorum lakin bizim ülkemizde çoğu şey rakamlarla değer buluyor. 67 eser deniyor, peki bu 67 eserin içinde önceki yıllarda kabul edilmemiş ama bu sene sadece adı değiştirilmiş eser varmıdır !!! eser toplam sayısının fazla çıkması için okullara ne varsa gönderin baskısı yapılmış mıdır?