banner461
banner195

“Bu işler ben yaptım oldu ile olmaz”

Nevşehir Madeni İşler ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Pınarbaşı, birlik başkanlığının hemen yan tarafındaki arsanın satışa sunulmasına karşı olduklarını belirtirken, böyle bir girişimin birlik başkanlığı seçimlerine iki ay kala yapılmasının doğru olmayacağını dile getirdi.

“Bu işler ben yaptım oldu ile olmaz”
09 Şubat 2018 Cuma 11:21

banner143
banner134
Nevşehir Madeni İşler ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Pınarbaşı açıklamasında; “Bizlerinde duymuş olduğumuz; esnaf sanatkarlar odaları birliğinin yan tarafındaki arsanın satılacak olmasının son derece yanlış olacağına inanıyoruz. Çünkü iki ay sonra seçim var. Seçimden sonra gelen yönetim ve başkanlar kurulu değerlendirme yapar, yapılması gereken ne ise en güzel şekilde değerlendirmede bulunup gereğini yapar. Bu gibi konular ben yaptım, oldu, bitti ile yapılmaz. Böyle bir girişimin şu an için doğru da, etikte olmadığını düşünüyorum” açıklamalarında bulundu.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ali Can - 12 ay önce
Bakkalı olmayan bakkallar odası başkanı. Kamyonu olmayan şöförler odası başkanı. İşyeri olmayan madeni İşler odası başkanı. İşyeri olmayan esnaf ve sanatkarlar odası başkanı. Ne kadar komik