banner461
banner195

Bu Kez Çat Vadisinde Yürüyecekler

Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığınca yürütülmekte olan “Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı” kapsamında; Fiziksel Aktivitenin Sağlık Üzerine Etkileri konusunda toplumun farkındalığını arttırmak amacıyla Halk Sağlığı Müdürlüğümüz ve Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü işbirliği ile İlimiz Çat Kasabası Vadisinde 22 Haziran 2014 Pazar günü Saat 08.30 da başlayacak.

 Bu Kez Çat Vadisinde Yürüyecekler
18 Haziran 2014 Çarşamba 18:48

banner143
banner134

 Bu Kez Çat Vadisinde Yürüyecekler

NEVŞEHİR(MHA) Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığınca yürütülmekte olan “Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı” kapsamında; Fiziksel Aktivitenin Sağlık Üzerine Etkileri konusunda toplumun farkındalığını arttırmak amacıyla Halk Sağlığı Müdürlüğümüz ve Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü işbirliği ile İlimiz Çat Kasabası Vadisinde 22 Haziran 2014 Pazar günü Saat 08.30 da başlayacak.

İlimiz sağlık çalışanları, Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü çalışanları, diğer kamu kurum ve kuruluşları çalışanları ve halkın katılımının olacağı bir doğa yürüyüşü etkinliği düzenlenecek. Yürüyüş için katılımcıları taşıyacak araçlar yürüyüş sabahı saat 08.00′da Nevşehir Valiliği önünden hareket edecek.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.