banner461
banner195

“Bu Kez Tepkimiz Ağır Olacak”

Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi, son dönemlerde yaşanan terör olaylarına karşın geçmiştekinden daha ağır bir tepki ortaya koyacaklarını dile getirirken, İlin ve ülkenin huzurunun bozulmamasına da özen göstereceklerini dile getirdi.

“Bu Kez Tepkimiz Ağır Olacak”
03 Ağustos 2015 Pazartesi 13:33

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi, son dönemlerde yaşanan terör olaylarına karşın geçmiştekinden daha ağır bir tepki ortaya koyacaklarını dile getirirken, İlin ve ülkenin huzurunun bozulmamasına da özen göstereceklerini dile getirdi.

Ülkenin karıştırılmaya çalışıldığını, terör olayları ile ülkenin 1990’lı yıllara yeniden döndürülmek istendiğine dikkat çeken Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi, “Şehit ve Gazi Aileleri olarak son dönemlerde ülkemizde tırmandırılmaya çalışılan huzursuzluk ortamına tepkimiz bu kez büyük ve ağır olacak. Ancak bunları söylerken bir takım çevrelerin istediği gibi ülkenin huzurunun bozulmaması için de hassasiyet içerisinde olacağız. Tüm Şehit ve Gazi aileleri ile kader arkadışıyız. Onların olaylara olan tepkilerini dile getirmek adına bizler Şehit ve gazi aileleri olarak ilimizin ve ülkemizin sükunetinin, huzurunun bozulmaması için de sağduyulu olacağız” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.