banner461
banner195

Bu Yarışın Sonu Çin’e Kadar Uzanıyor

Nevşehir’de son yıllarda en çok başarı sağlanan Spor dallarından biri olan Atletizmde Sporcularımız sonu Çin’e kadar uzanan bir yola çıktı.

Bu Yarışın Sonu Çin’e Kadar Uzanıyor
09 Mayıs 2014 Cuma 13:28

banner143
banner134

 Bu Yarışın Sonu Çin’e Kadar Uzanıyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de son yıllarda en çok başarı sağlanan Spor dallarından biri olan Atletizmde Sporcularımız sonu Çin’e kadar uzanan bir yola çıktı.

10-11 Mayıs 2014 tarihleri arasında Eskişehir İlinde gerçekleştirilecek olan Yıldızlar Milli Takım Seçmelerine İlimizden 17 Sporcu katılıyor. Sporcularımız bu yarışmalarda dereceye girerse Trabzon’daki müsabakalara katılma hakkı kazanacak. Orada da alınacak başarılı sonuçlarla birlikte Çin’de yapılacak olan Yıldızlar Olimpiyatlarına katılabilecekler.

Atletizm Antrenörü Resul Köstekçi, Eskişehir ilinde yapılacak olan Yıldızlar Milli Takım Seçmelerine iyi bir şekilde hazırlandıklarını dile getirirken, bu müsabakalarda özellikle Erdem Öz gibi sporcuların başarılı olmasını beklediklerini söyledi.

17 Sporcumuz ile Nevşehir’i temsil edilecek olan müsabakalarda Sporcuların 800, bin 500 ve 3 bin metrelik parkurlarda yarışacaklarını ifade eden Atletizm Antrenörü Resul Köstekçi, Eskişehir’deki milli takım seçmelerinde dereceye girecek olan Sporcularımızın 17 Mayıs 2014 tarihinde Trabzon ilinde yapılacak olan müsabakalara da katılma hakkı elde edeceklerini, burada da başarılı olmaları durumunda önümüzdeki aylarda Çin’de yapılacak olan Yıldızlar Olimpiyatlarında hem ülkemizi, hem de ilimizi temsil etme hakkı elde edeceklerini de sözlerine ekledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.