banner461
banner195

Cafer Okur FİB Haber’i Ziyaret Etti…

Nevşehir Eski Belediye Başkan Yardımcılarından Cafer Okur FİB Haber Merkezimizi ziyaret etti...

Cafer Okur FİB Haber’i Ziyaret Etti…
15 Mayıs 2013 Çarşamba 15:41

banner143
banner134

 Nevşehir Eski Belediye Başkan Yardımcılarından Cafer Okur FİB Haber merkezini ziyarette; şuan 23 yıl boyunca Necdet Ersan,Seyit Mehmet Akbay,Yalçın Demir ve en son Hasan Ünver dönemlerinde olmak üzere toplamda 23 yıl bir çok Belediye Başkanlarıyla birlikte çalışarak memleketime hizmet eme şansı yakaladım.

23 yılı Belediye de olmak üzere devlet memurluğu ile birlikte toplam 37 yıl görev yaptığı bu süreçte acı tatlı ama onurlu ve şerefli görev ve sorumluluğu ifa etmenin mutluluğu içindeyim.

Şuan gayet huzurlu bir şekilde Oğlumun açmış olduğu apartta Kız öğrenci yurdunda yöneticilik yapıyorum. Nevşehir in geleceğinin Üniversite ve Eğitim olduğu kanaati taşıyorum.Nevşehirli hayırseverlerin üniversitemizin fiziki yapısını sağlamışken sonrasında buraya gelen Türkiye nin dört bir tarafından öğrencilerimize sıcak yuva ve aile ortamı yaşatmaya çalışıyoruz.

Şuan onun gayreti içerisindeyim. Ayrıca şuan 5 tane torunum var onları seviyorum.Yıllardır zaman ayıramadığım ailemle birlikte onlarla bol bol zaman geçiriyorum..Şuan için siyaset ve dedikodulardan  uzak kendimi dinliyorum.

FİB Haber Merkezi olarak sizlerin Yayınlarınızı takip ediyorum bu konudaki başarınızı için sizleri tebrik ediyorum dedi.
FİB Haber Merkezi olarak kendilerine bundan sonraki yaşamlarında başarı mutluluk ve sağlık diliyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Abdullah Eraçıkbaşoğlu - 5 yıl önce
öğüneceğin birşeyler varmı bilmem. çok canlar yaktınız.neler yaptığını halk biliyor merak etme.
Avatar
Mustafa - 5 yıl önce
23 koskoca yılı hiç hata yapmadan hepte iyi hizmet etin emi helal olsun kaç kişinin canını yaktın biliyorsun eme diyemesin keşke bir yere aday olsan seni kaç kişi seviyor bir bak cafer okur