banner461

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı heyeti Vali Aktaş’ı ziyaret etti

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik” programı kapsamında Çalışma Genel Müdürü Nurcan Önder Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ı ziyaret etti.Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı...

banner503
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı heyeti Vali Aktaş’ı ziyaret etti
24 Mart 2017 Cuma 12:43

banner143
banner134
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik” programı kapsamında Çalışma Genel Müdürü Nurcan Önder Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ı ziyaret etti.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından başlatılan “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik” programı kapsamında Çalışma Genel Müdürü Nurcan Önder, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İstihdam Politikaları Daire Başkanı İbrahim Demircan ve beraberlerindeki heyet Vali İlhami Aktaş’ı ziyaret etti.
Çalışma Genel Müdürü Önder, programla ilgili Vali Aktaş’a bilgi vererek, program kapsamında gerçekleştirecekleri Nevşehir ziyaretinin ayrıntıları hakkında bilgiler verdi.
Vali Aktaş, Genel Müdür Nurcan Önder ve Daire Başkanı İbrahim Demircan’a, ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken günün anısında yöresel el sanatları ürünü olan çini işlemeli tabak hediye etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.