banner461
banner195

Cami 2014’te Faaliyete Geçecek mi?

17 Aralık 2011 tarihinde Nevşehir Islah Organize Sanayi Bölgesinde hayırsever iş adamlarının katkılarıyla yapımına başlanılan inşa halindeki caminin beton atma hazırlığı yapılan büyük kubbe iskelesi ve kalıplar çökmüş ve olayda bir vatandaşımız hayatını kaybetmişti.

Cami 2014’te Faaliyete Geçecek mi?
21 Haziran 2014 Cumartesi 17:37

banner143
banner134

 2014’te Faaliyete Geçecek mi?

NEVŞEHİR(MHA) 17 Aralık 2011 tarihinde Nevşehir Islah Organize Sanayi Bölgesinde hayırsever iş adamlarının katkılarıyla yapımına başlanılan inşa halindeki caminin beton atma hazırlığı yapılan büyük kubbe iskelesi ve kalıplar çökmüş ve olayda bir vatandaşımız hayatını kaybetmişti.

Olay sonrası Başta Organize Sanayi Bölgesi olmak üzere tüm Nevşehir’de büyük üzüntü ve yas vardı. O günden bu güne Cami inşaatı öylece durmuş herhangi bir ilerleme sağlanmamıştı. Bu konuda Özel Organize Sanayi Bölgesindeki hayırsever iş adamları el atarak Cami inşaatı çalışmaları yeniden başlatıldı. Camii kubbesi yeniden kalıp yapıldı.

Camii inşaatının bir an önce tamamlanarak camiinin ibadete açılması için organize sanayi bölgesindeki yatırımcıların büyük bir gayret gösterdikleri gözleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Nemkişehirolaaa - 4 yıl önce
2014 zor yazik parami var organizedeki patronlarda hem onlar cok mesgul duşen varmi varsa mallarina nasil çokeriz devlet neye hibe veriyo hemen işletmeyi ona gore hazirlayalim kapalim hibeyi camii ohooo sira gelmez ona en buyuk arsa obeklininmiydi yoksa çevrukler makinaninmi aslinda ellerinden gelse heralde camiyi yikip arsayi aralarinda paylasirlar utandirin beni bitirin bu yil şu camiyi son olorak samimi hayir sever insanlarda var icinde onlari tenzih ediyorum onlardan allah razi olsun...