banner461
banner195

Cantekin Kardeşlerin Muhteşem Sünnet Şöleni…

Uras ve Kutay Cantekin Kardeşler Uçhisar Halayhan Restourantta düzenlenen görkemli sünnet töreniyle Erkekliğe ilk adımını attılar..

Cantekin Kardeşlerin  Muhteşem Sünnet Şöleni…
26 Haziran 2014 Perşembe 15:33

banner143
Muhteşem Bir Sünnet Töreni Kapadokya
İlgili Galeriye Git
banner134
Azmi ve Seçil CANTEKİN Çiftlerinin evlatları Uras ve Kutay Cantekin Kardeşler Uçhisar Halayhan da düzenlenen sünnet düğünü ile delikanlılığa ilk adımını attılar.

Azmi ve Seçil CANTEKİN çiftinin evlatları Uras ve Kutay Cantekin Kardeşler’in sünnet düğününe katılım oldukça yoğundu.Türk Gecelerinin Kapadokya Bölgesindeki önemli adreslerinden Halayhan Restourantta gerçekleşen sünnet düğününde Cantekin Ailesini arkadaşları, akrabaları ve sevenleri de yalnız bırakmadı. Düğüne Nevşehirspor GK. Başkanı Necmi Cantekin ve Asbaşkan Sedat Cantekin de katıldılar.

PADİŞAH TAHTINA OTURDU

Delikanlılığa ilk adımını muhteşem bir düğünle atan Uras ve Kutay Cantekin Kardeşler, deyim yerindeyse davete icabet eden misafirlerin göz bebeği oldu. Fikret Çapacı'nın başarılı sunumlarıyla Mehter Müziği ve Padişah kıyafeti ile düğün salonuna anne ve babası ile beraber giren Cantekin Kardeşler’in heyecanı gözlerden kaçmadı. Anne ve babasının eşliğinde FİB ajans & Organizasyon tarafından kendisi için hazırlanan padişah tahtına oturan minik Cantekin Kardeşler’i görenler duygu dolu anlar yaşadı.

 

DAVETLİLERDEN TAKI YAĞMURU

Halayhan Restourantta  gerçekleşen düğün töreninde davetlilerin şıklığı da göz doldurdu. Çocuklar için getirilen palyaço ise çocukların ilgi odağı oldu. Çocuklar için özel olarak getirilen palyaçoyu gören miniklerin sevinci görülmeye değer anlar yaşattı. Düğünde anne ve babası ile beraber masaları teker teker ziyaret eden küçük Cantekinler, sevenleri tarafından takı yağmuruna tutuldu.

Görkemli Sünnet Düğününde ilk olarak Uras ve Kutay Cantekin kardeşlere Anne ve babası tarafından Kuranı Kerim ve Türk Bayrağı hediye edildi.
Ardından Semazen gösterileri ile Kafkas ekibinin gösterileriyle birlikte unutulmaz bir gece yaşayan Davetlilerden tam not alan Sünnet Düğününü Nevşehir ve Kapadokya Bölgesinin organizasyonda ki en büyük ismi FİB ajans Organizasyon gerçekleştirdi.

Fasıl ekibinin şarkılarıyla yenilen yemeklerden sonra Azmi ve Seçil Cantekin çiftleri önce Dans ettiler ardından davetlilerle birlikte oyun havaları eşliğinde eğlenen davetliler sahneyi hiç boş bırakmazken özellikle İzmir Bergama dan gelen davetlilerin gönüllerince coşkulu eğlenceleri de görülmeye değerdi.

Bizde FİB Ajans Organizasyon olarak CANTEKİN ailesine ömür boyu mutluluklar dileriz.

Düğün ve Sünnet Organizasyonlarının Nevşehir ve Kapadokya da ki en önmeli adresi FİB ajans & Organizasyon size bir telefon kadar yakın...


0 384 212 9 444 

GSM: 0 532 627 28 74

www.nevsehirorganizasyon.com

www.fibajans.com


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ergun celiker - 4 yıl önce
Mükemmel oldu.