banner461
banner195

Cantekin'nin Sağlık Durumu İyi

Nevşehirspor GK Kulüp Başkanımız Sn. Necmi Cantekin geçtiğimiz Cumartesi günü Rutin kontrol amacı ile muayene olmuş arkasından Kayseri'de yapılan anjio sonrası damar tıkanıklığı tespit edilip Pazartesi günü amaliyat olmuştu.

Cantekin'nin Sağlık Durumu İyi
26 Nisan 2014 Cumartesi 11:13

banner143
banner134

 Nevşehirspor GK Kulüp Başkanımız Sn. Necmi Cantekin geçtiğimiz Cumartesi günü Rutin kontrol amacı ile muayene olmuş arkasından Kayseri'de yapılan anjio sonrası damar tıkanıklığı tespit edilip Pazartesi günü amaliyat olmuştu. Çarşamba günü servise alınan Sn. Başkan'ın şuan sağlık durumunun iyi olduğunu ve yakın zamanda hastaneden taburcu olacağını belirtmek isteriz. Kamuoyuna birde mesaj yollayan Sn. Başkan Necmi Cantekin ;

Öncelikle Hafta sonu takımımız Nevşehirspor GK karşılaşacak olan Ilimiz 1. Amatör Futbol Ligi şampiyonu olan Uçhisar sporu tebrik ederim.

Bu hafta sonu oynanacak müsabakada yer alamayacak olmamdan dolayı üzgün olduğumu belirtmek isterim ve Şehrimizin iki takımı arasında oynanacak müsabakada hakedenin kazanmasını temenni ederim. Her iki Takımın futbolcularının Nevşehir'de ki futbol severlere güzel , centilmence ve sporun kardeşlik olduğunu gösteren bir maç izletmesini dileğinde bulunuyorum.

Son olarak Bal da ilimizi 3 sezondur temsil eden takımımız Nevşehirspor GK futbolcularına ve Teknik Kadrosuna başarılar dilerim.
Ayrıca Tüm spor camiasına ve Dostlara Geçmiş olsun dileklerinden ötürüde ayrıca teşekkür ederim.
Saygılarımla; 
NECMİ CANTEKIN 
Nevşehirspor GK BaşkanıKaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hele gidiye - 4 yıl önce
gelengidin sızgıtı olurmu
Avatar
adnan taşpınar - 4 yıl önce
geçmiş olsun nejmi amca