banner461
banner195

Çardak Köyünde ÇED Halkın Katılım Toplantısı Düzenleyecek

Çed sürecine halkın katılımı toplantısı Nevşehir merkez ilçeye bağlı Çardak köyü muhtarlık salonunda 16.11.2017 Perşembe günü Saat: 14.00 te yapılacak. ÇED toplantısı düzenlenecek

Çardak Köyünde ÇED Halkın Katılım Toplantısı Düzenleyecek
09 Kasım 2017 Perşembe 12:45

banner143
banner134
Çed sürecine halkın katılımı toplantısı Nevşehir merkez ilçeye bağlı Çardak köyü muhtarlık salonunda 16.11.2017 Perşembe günü Saat: 14.00 te yapılacak.
Çed sürecine halkın katılımı toplantı daveti....
NEVŞEHİR ili MERKEZ, DERINKUYU, ÜRGÜP ilçesi sınırları içerisinde Kamil TURHAN tarafından yapılması planlanan 71156 RUHSAT NOLU IV. GRUP POMZA OCAĞI KAPASİTE ARTIŞI projesi ile ilgili Çevresel Etki Değerlendirme süreci başlamış ve Çevresel Etki Değerlendirmesi Başvuru Dosyası halkın görüşüne açılmıştır.Söz konusu projeye ilişkin, halkı proje hakkında bilgilendirmek, görüş ve önerilerini almak amacıyla ÇED Yönetmeliğinin 9. maddesi gereğince 16/11/2017 tarihinde Halkın Katılım Toplantısı düzenlenecektir.ÇED Başvuru Dosyasını İncelemek isteyenler Bakanlık Merkezinde veya NEVŞEHİR Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüklerinde duyuru tarihinden itibaren raporu inceleyerek, zamanlama takvimi içerisinde proje hakkında Bakanlığa veya Valiliğe görüş bildirebilirler. Halkın Katılımı Toplantısı yeri ve saati ile ilgili ÇED İzin Denetim Genel Müdürlüğü ve NEVŞEHİR Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünden bilgi alınabilir. İlgililere ve kamuoyuna duyurulur.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.