banner461
banner195

Çat Belediye Başkanı Duru öğrencileri yalnız bırakmadı

Çat Belediye Başkanı Kamil Duru 2016-2017 eğitim öğretim yılı sona ermesiyle birlikte öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu.Çat Belediye Başkanı Kamil Duru kasabada bulunan ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin karne törenine katıldı. Öğrencilere...

Çat Belediye Başkanı Duru öğrencileri yalnız bırakmadı
10 Haziran 2017 Cumartesi 12:34

banner143
banner134
Çat Belediye Başkanı Kamil Duru 2016-2017 eğitim öğretim yılı sona ermesiyle birlikte öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu.

Çat Belediye Başkanı Kamil Duru kasabada bulunan ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin karne törenine katıldı. Öğrencilere karnelerini veren Belediye Başkanı Duru karne hediyesi olarak da öğrencilere kalem hediye etti. Düzenlenen karne töreninde konuşma yapan Duru, “2016-2017 eğitim öğretim yılının sona ermesiyle birlikte uzun bir tatil dönemine giriyorsunuz. Tatil döneminde elbette ki gezmek, eğlenmek sizlerin en doğal hakkıdır. Ancak tatildeyim diyerek lütfen kitap okuma alışkanlığınızı asla bırakmayın. Geleceğimiz olan siz sevgili öğrencilerin çalışkan bir toplum yaratmaya devam etmeniz gerekmektedir. Ben bu duygu ve düşünceler ile hepinize iyi tatiller diliyorum” dedi.

Çat Belediye Başkanı Kamil Duru karne töreninin ardından ise öğrenciler ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.