banner461
banner195

Çat Belediye Başkanı Kamil Duru Öğrencilere Çeşitli Hediyeler Dağıttı

Nevşehir’in merkez ilçeye bağlı Çat Kasabasında öğrenim gören öğrencilere Belediye Başkanı Kamil Duru tarafından çeşitli hediyeler verildi.

Çat Belediye Başkanı Kamil Duru Öğrencilere Çeşitli Hediyeler Dağıttı
11 Aralık 2014 Perşembe 14:15

banner143
banner134

 Çat Belediye Başkanı Kamil Duru beldeye kazandırmış olduğu hizmetlerin yanı sıra eğitime de aralıksız desteklerini sürdürüyor. Belediye Başkanı Kamil Duru Çat İlkokulunda öğrenimlerine devam eden minik öğrencilere satranç takımları, sportif malzemeler hediye ederek öğrencileri spora teşvik etmeye devam ediyor. Çat Belediyesi olarak her yıl benzeri yardımlarda bulunan Çat Belediye Başkanı Kamil Duru’nun bu davranışı ise belde halkından büyük takdir topluyor. Çat Belediye Başkanı Kamil Duru yaptığı açıklamada Çat Belediyesi olarak kasabamıza yatırımlarımızı aralıksız bir şekilde sürdürüyoruz. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimize ve minik öğrencilerimize de belediyemizin gücünün yettiği kadarıyla da her yıl olduğu gibi bu yılda desteklerimizi devam ettiriyoruz. Burada minik öğrencilerimizin yüzlerinde ki tebessümler bizleri mutlu etmeye yetiyor. Umut ediyorum ki öğrencilerimize bundan sonra da desteklerimiz aralıksız olarak devam edecektir şeklinde konuştu. 
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
çatlı - 4 yıl önce
tüh yaa çok büyük yerdım etmiş
Avatar
suvermez - 4 yıl önce
yardımlarından dolayı sayın başkanımıza teşekkür ederiz. fakat dün genç suvermezliler derneği nevşehir merkez acıgöl derinkuyu ve gülşehirde tüm okullara 20bin kıyafet yardımında bulunarak 5 bin öğrenciyi sevindirmiştir. maalesef fib haber sitesinde bu konu ile tek kelimelik haber yok. anlamadığım bu konunun haber değerimi yok yoksa fib haber atladımı yoksa haber konusunda ayrımcılık mı yapıyor