banner461
banner195

Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce Nevşehir Belediyesi'ni Ziyaret Etti

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver'i ziyaret etti.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce Nevşehir Belediyesi'ni Ziyaret Etti
05 Ağustos 2014 Salı 11:51

banner143
banner134

 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver'i ziyaret etti.

Nevşehir'de bir takım ziyaretler ve Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a destek istemek için Nevşehir'e gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver'i ziyaret etti.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ise Bakan Güllüce'ye Nevşehir Belediyesi olarak yapılan çalışmalar ve devam etmekte olan projeler ile ilgili bir sunum yaptı.Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ziyaret sonrasında ise Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'ye ziyaretin anısına anfora hediye etti.

 

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'ye ziyaretinde Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz ve partililer de eşlik etti.

 

Ayrıntılar Birazdan...
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hani ileri gitmiştik, hani kalkınmıştık - 4 yıl önce
bir bakan geldi diye nevşehir in 1 adet caddesi var 3 saattir trafiğe kapalı bumu gelişmişlik, bmu medeniyet, bumu insan hakları inan seçime gitmeyecektim gideceğim ve tayyıp dışında pkk lı ad,i adama bile oy vereceğim. ne ya bu iyice şımardılar işim vardı yoldan geçemedim neymiş bakan varmış bana ne bakandan bakanın kendine göre işi var benim kendime göre işim var yolu niye kapatıyorlar, halktan korkup halkın içine giremiyorlarsa ne diye bakan oluyorlar
Avatar
sinir - 4 yıl önce
memleketi sel götürüyor belediye başkanı bakana yağ çekme peşinde avanos testisini de artık meydana as