banner461
banner195

CHP Balıkesir Milletvekili Havutça Avanos Belediyesinde

CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce’yi ziyaret etti.

CHP Balıkesir Milletvekili Havutça Avanos Belediyesinde
10 Ocak 2016 Pazar 16:00

banner143
banner134
Avanos ziyareti öncesinde Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan’ı da makamında ziyaret eden CHP Balıkesir Milletvekili Havutça’ya ziyaretinde İl Başkanı Kamil Gülmez ve yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti. İl Teşkilatı ziyaretinde konuşan CHP İl Başkanı Kamil Gülmez, Balıkesir Milletvekili Namık Havutça’nın eşinin Avanoslu olması nedeniyle TBMM çatısı altında Nevşehir’in fahri milletvekili olduğuna dikkat çekti.

CHP’nin Nevşehir’de milletvekilinin bulunmaması nedeniyle Balıkesir Milletvekili Namık Havutça’nın Nevşehir’in damadı olması itibariyle de fahri milletvekili olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ilin sorunlarını da takip edeceğini dile getiren İl Başkanı Kamil Gülmez, kendisine Nevşehir’i ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiklerini dile getirdi.


Namık Havutça’nın Avanos’taki Belediye ziyaretine Avanos CHP ilçe Başkanı Alper İbaş, İl Genel Meclis Üyesi Tayfun Ceyhan, Belediye Meclis Üyeleri ile diğer partilileri de eşlik.


Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce, ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade ederek belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.