banner461
banner195

Çiftçi : Ülkemizin Namus ve Şerefini Ayaklar Altına Almaya Kimsenin Gücü Yetmez

Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi, Lice’de yaşanan olayları değerlendirirken, “Türkiye Cumhuriyetinin Namus ve Şerefini Ayaklar altına almaya kimseye gücü yetmez” dedi.

Çiftçi : Ülkemizin Namus ve Şerefini Ayaklar Altına Almaya Kimsenin Gücü Yetmez
10 Haziran 2014 Salı 20:17

banner143
banner134

 Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi,

“Ülkemizin Namus ve Şerefini Ayaklar Altına Almaya Kimsenin Gücü Yetmez”

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi, Lice’de yaşanan olayları değerlendirirken, “Türkiye Cumhuriyetinin Namus ve Şerefini Ayaklar altına almaya kimseye gücü yetmez” dedi.

Çiftçi, “Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gaziler Derneği olarak Diyarbakır’daki bayrak indirilmesini kınıyoruz. Devlet Büyüklerimizi tedbir almaya davet ediyoruz. Şehitlerimizin kanları ile oluşan Türk Bayrağını indirilmesini milletimizin onurunu kıran bu elim hadiseyi gerçekleştirenleri ve gerçekleşmesine müsaade edenleri hak ettikleri cezanın verilmesini istiyoruz. Türkiye Cumhuriyetinin Güvenliğini sağlamakta görevli askeriyenin bahçesinden bayrağımın indirilmesinin önüne niçin geçilmedi, kimler buna müsaade ettiler?. Bunlar soruşturulmalı suçlular yakalanarak konuyla ilgili bir an önce kamuoyu aydınlatılmalıdır. Ayrıca Şehit aileleri ve Gaziler olarak hükümete seslenmek istiyorum: Süreçte hani kırmızı çizgilerimiz vardı. Bu çizgiler çiğnenmeyecekti. Türk Bayrağının indirilmesi kırmızı çizgilerimizin aşıldığını gösteriyor. Son zamanlarda yol kesmeler, kimlik kontrolü yapmalar bu ülkenin büyüklüğüne yakışmıyor. Bizler bu bayrak için vatan için şehit olduk, gazi olduk. Bunun yanında devletin atadığı Valilerde abuk subuk beyanatlar veriyorlar. Bizleri bu da incitiyor. Kendilerinin çocukları Şehit ya da Gazi olsaydı böyle düşünürler miydi?. Bu çapulculara haddinin bildirilmesi gerekir. Bizler kan dursun bizim canımız yandı. Başkasının yanmasın dedik. Ama böyle değil.  Türkiye Cumhuriyetinin Namus ve şerefini ayaklar altına almaya kimsenin gücü yetmez” açıklamalarında bulundu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hain - 4 yıl önce
gözyumanlar,olanlara seyirci kalanlar,alkış tutanlar,reklam çevirenler hele makam,para ve mevki için tetikçilik yapan şahsiyetsizler nerdesiniz,sizlerin bayrağı indirenden ne farkınız var..........
Avatar
hadi ordan - 4 yıl önce
desteklediğin açılım zırvasının sonuçları bunlar
Avatar
çelişkilisin - 4 yıl önce
bu adamı kim dikkate alıyorrr
Avatar
. - 4 yıl önce
daha önce nerdeydin sayın başkan. andımız kaldırılırken, kitaplardan istiklal marşı hitabe kaldırılırken, ne mutlu yazısı sökülürken. bunlar ülke meselesi milli ruh değilmiydi..!!