banner461
banner195

Çiftçi ve Yönetiminden Şener’e Hayırlı Olsun

Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürüne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Çiftçi ve Yönetiminden Şener’e Hayırlı Olsun
25 Eylül 2014 Perşembe 15:49

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürüne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette ilimizde bulunan Şehit ve gaziler hakkında il müdürüne bilgiler aktaran Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi, İç Anadolu bölgesinde Şehit yakınları ve gazilerin kamu kurum ve kuruluşlarına yerleştirmelerde Nevşehir’in Kayseri ilinin bile önüne geçtiğine dikkat çekti.

Bu kapsamda Nevşehir’den 27 Şehit ve gazi yakınının kamu kurum ve kuruluşlarında görevlendirildiğini söyleyen Çiftçi, bu çalışmada emeği geçen Ak Partili Nevşehir Milletvekillerine, Nevşehir Valisine teşekkür ettiklerini söyledi.

Ziyaretten memnun kaldığını söyleyen Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürü Hüseyin Şener, İl Müdürlüğü olarak Şehit aileleri ve gazilerin sorunlarına çözüm üretmeye devam edeceklerini dile getirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.