banner461

Çile Bülbülüm Çile

Nevşehir’de Vatandaşın banka işlemlerinde en çok rağbet gösterdiği Ziraat Bankasında mübarek ramazan ayında bile Çile Bülbülüm Çile Türküsü çağrılıyor.

banner503
Çile Bülbülüm Çile
18 Temmuz 2014 Cuma 17:46

banner143
banner134

 Çile Bülbülüm Çile

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Vatandaşın banka işlemlerinde en çok rağbet gösterdiği Ziraat Bankasında mübarek ramazan ayında bile Çile Bülbülüm Çile Türküsü çağrılıyor.

Bankanın ATM sayısının vatandaşın talebine cevap vermemesi halen gündemde. Bu sıkıntıyı çözmek adına ise Ziraat Bankası Nevşehir Şubesi yetkililerinin en azından şimdilik bir çalışma yaptığı yok.

Akşamın geç saatlerine kadar büyük bir yoğunluğun gözlendiği Ziraat Bankası Nevşehir Şubesinin önünde oluşan ATM kuyruğuna yetkililerin ne zaman çözüm bulacağı da merak konusu.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ali Baykara - 6 yıl önce
yillardir düsünürüm neden bu kadar yogunlugu olan bir banka hemde devlet bankasi ikinci bir subeyi acmayi akil etmez yada acilmamasinbin sebebi ne olabilir diye. bilen birisi varsa aciklasin da lütfen bizde ögrenelim.zaman sudan ucuz mus gibi 4 yil önce idi nevsehirden antalyaya havale yapacaktim ziraatbankasinda 3.5 saat sira bekledigimi hatirladim ayni cilenin devam etmesinin nasil bir izahi var gercekten merak ediyorum
Avatar
nevşehirli - 6 yıl önce @Ali Baykara
saanyide 1 şubemiz daha yeni açıldı ..
Avatar
Ali Baykara - 6 yıl önce @nevşehirli
menmun oldum.bilginize tesekkürler.hayirli ramazanlar