banner461
banner195

Cinayet mi İntihar mı Yoksa ... ?

Nevşehir'in Gülşehir ilçesinde geçtiğimiz gün yol kenarına bırakılan aracı bulunan Mali Müşavir Emin Güneş'in su altı arama ekibi tarafından ırmakta başlatılan arama çalışmaları bu gün saat: 14:00 sıralarında sonlandırdı.

Cinayet mi İntihar mı Yoksa ... ?
05 Haziran 2014 Perşembe 11:31

banner143
banner134
Gülşehir-Yeşilöz-Avanos yolu üzeri 3. kilometrede Emin Güneş'in terkedilmiş otomobilinin bulunmasıyla başlayan sır Kayıp olayında Mersin den gelen sualtı arama kurtarma ekibinin çalışmaları bugün itibariyle durduruldu..

Umutsuz bekleyiş devam ediyor...


Gülşehir de şok etkisi yaratan intihar olayında sualtı arama kurtarma ekipleri görevlerini bugün 14.00 itibari ile durdurdu.Sonuç olarak yapılan çalışmalarda ırmakta Emin Güneş e ait her hangi bir cesete rastlanmadı.

Bu sır kayıp olayına ilişkin ise Nevşehir ve Gülşehir kamuoyunda farklı söylemleride beraberinde getirdi... Acaba Emin Güneş'ın bu sır kaybının ardında Cinayet mi İntihar mı Kaçırıldı mı yoksa ...? İşte o Yoksa yaşıyor ve farklı sebeplerle bir kayboluş mu ? İşte tüm bu sorular en ince detayına kadar araştırılıyor.Önümüzdeki günlerde neler,hangi olaylar başgösterecek hep birlikte göreceğiz bekliyoruz...

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş riza - 4 yıl önce
Ne cinayet ne intihar bence nota bakar misiniz çıplak geldim çıplak gidiyorum. Bence yüksek meblagda olan borçları için ortadan arazi olmaya çalışan biri. Sadece bir yorum eleştirip kufretmezseniz sevinirim
Avatar
vatandaş emo - 4 yıl önce
bu adam kesin kaçtı