banner461
banner195

Cinayeti Esefle Kınıyoruz

Kapadokya Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Hayriye Demirbilek, Nevşehir Merkeze bağlı Nar Kasabasından genç bir kızın cinayete kurban gitmesini esefle kınadıklarını söyledi.

Cinayeti Esefle Kınıyoruz
20 Mayıs 2013 Pazartesi 09:51

banner143
banner134

 NEVKAD Derneği Başkanı Makbule atlı ile birlikte ortak bir basın açıklaması yapan Kapadokya Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Hayriye Demirbilek, söz konusu cinayetin zanlılarının bir an önce adalete teslim edilmesini beklediklerini dile getirdi.

 

Demirbilek, “15 Aralık 2012 Tarihinde kaybolan bir kızımız vardı biliyorsunuz. Birkaç gün önce de 13 yaşındaki bir kızımızın cesedi bulundu. Bu cesedin Nezen Germiyan’a ait olduğu ifade ediliyor. Kapadokya Kadın Dayanışma Derneği ve Nevşehir Kadın Derneği Olarak bu olayı nefretle kınıyoruz. Suçluların bir an önce adalete teslim edilmesini istiyoruz” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
İNSANLIK... - 5 yıl önce
bulunan cesed kime ait olursa olsun.allah rahmet eylesin ve ailesine başsağliği diliyorum.sağduyulu yetkilileri tebrik ediyorum bu olaylarin üzerine gittikleri için.ben sadece şunu diyorum.ölenler ölüyor yada bir şekilde hunharca katlediliyor.yapanlar ise bulunuyor, ya sonrasi adalete teslim ediliyor.ondan sonra üç beş yil yatiyorlar tekrar karşimiza çikiyorlar.o ailenin acisini kim biliyor kimler yaşiyor.adalet bakanliğina sesleniyorum.kanunlarimizi değiştirin allahiniz kitabiniz varsa.idammi çikaracaksiniz ne yapacaksaniz yapin.böyle pislikleri barindirmayin cezaevlerinde.o alienin durumu kimseler bilemez.bende yaşadim bu acilari ama olan bizlere oluyor.çoluğumuz çocumuz rahat bir şekilde bu memleketimizde gezemiyecekmi.son sözüm şuki.adaletimiz de çok boşluklar var.yakalanan katil diyecekki pişmanim.baski altinda işledim bu cinayeti.korktum ve türk adaletine güveniyorum diyecek ve pat diye cezasi düşecek.peki uyuz herif pişman olacağin şeyi niye yapiyorsun.o zaman türk adaleti yokmu