banner461
banner195

Çömçe ve Cihan’a Hayırlı Olsun Ziyaretleri

Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Yönetimi Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Muhammet Çömçe ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İsmail Cihan’a hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

Çömçe ve Cihan’a Hayırlı Olsun Ziyaretleri
20 Ağustos 2014 Çarşamba 20:02

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Yönetimi Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Muhammet Çömçe ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İsmail Cihan’a hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

Dernek Başkanı Ramazan Çiftçi’nin yanı sıra Yönetim Kurulu üyelerinin Şehit Ailesi ve Gazilerinde katıldığı ziyaretlerinin ilkinde Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Muhammet Çömçe’yi makamında ziyaret eden Dernek Başkanı ve Yönetimi kendisine hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Genel Sekreter Çömçe’den Genel Sekreterlik tarafından yapılan çalışmalarla ilgili bilgilerde alan Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Çiftçi ve beraberindeki heyet daha sonra İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İsmail Cihan’a da hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 4 yıl önce
vatan şehitleri ve gaziler derneği başkanı bırak senin ne işin var özel idare de takla atmakta. diyarbalır lice de terörist heykeline sesin çıkmıyor, hakkını ver.gerçi hak hukuka kalsak nasıl polislikten bugüne geldin onu araştırmak lazım....
Avatar
her şeye kıllanan adam - 4 yıl önce
:) ziyaretlerin ardı arkası kesilmiyor maşallah inşaallah
Avatar
gazi50 - 4 yıl önce @siyasi yorumcu atakan
sen vatandaş olarak sesin çıkmıyorsa kusra bakma onunda çıkmaz önce aynaya bi bak sonra yorum yaz