banner461
banner195

Çözüm Üretecekler

Nevşehir’de geçtiğimiz günlerde tamamlanan esnaf odaları seçimlerinin ardından Hacıbektaş ilçesinin sorunlarına çözüm üretecek iki isimde belirlendi.

 Çözüm Üretecekler
12 Mayıs 2014 Pazartesi 13:29

banner143
banner134

 Çözüm Üretecekler

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de geçtiğimiz günlerde tamamlanan esnaf odaları seçimlerinin ardından Hacıbektaş ilçesinin sorunlarına çözüm üretecek iki isimde belirlendi.

İlçe esnafının dolayısıyla ilçe ekonomisinin nabzını elinde tutan iki önemli meslek kuruluşunun başkanlığına seçilen Hacıbektaş Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Can Danacı ve Hacıbektaş Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Süleyman Yılmaz, 4 yıl süresince ilçenin sorunlarının çözümü adına da insiyatif aldı.

İlçenin çözüm bekleyen sorunlarının çözüme kavuşturulması için Yerel Yöneticilerle birlikte hareket edecek olan her iki meslek odası başkanının birlikteliği de daha şimdiden dikkat çekiyor.

Nevşehir’de düzenlenen çeşitli toplantılara mümkün olduğu kadarıyla birlikte katılmaya gayret ettiği gözlenen Hacıbektaş Esnaf ve Sanatkarlar odası Başkanı Ali Can Danacı ve Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Süleyman Yılmaz’ın yeni dönemde önemli işlere imza koyması bekleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.