banner461
banner195

Çözüm Yolu Hala Yok

Türkiye genelinde olduğu gibi Nevşehir’de de hemen hemen her yıl gündeme gelen büyük alışveriş merkezlerinin küçük esnafa verdiği olumsuzlukların önüne geçilebilmesi anlamında ilimizde henüz bir çözüm yolu bulunabilmiş değil.

Çözüm Yolu Hala Yok
26 Ocak 2015 Pazartesi 16:53

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Türkiye genelinde olduğu gibi Nevşehir’de de hemen hemen her yıl gündeme gelen büyük alışveriş merkezlerinin küçük esnafa verdiği olumsuzlukların önüne geçilebilmesi anlamında ilimizde henüz bir çözüm yolu bulunabilmiş değil.

Mevcut alışveriş merkezlerinden ziyade il merkezine yeni alışveriş merkezleri inşa edilmemesi ve yeni alışveriş merkezlerinin il dışında belirlenecek bir alanda konuşlandırılması konusunda da henüz hiçbir gelişme yaşanmadı.

Türkiye genelinde olduğu gibi ilimizde de hali hazırda bulunan alış veriş merkezlerinin il dışına taşınmasının şu aşamada mümkün görünmediğine dikkat çeken Ördü, küçük esnafın soluk alması için başta tür çözümler üretilmesinden yana olduklarını ifade etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
bu milleti nasıl esnafa yedirriz diye düşünün bakalım başkan bey. bu büyük alışveriş merkezi olmasa vayyy halimizee. yerler bu nevşehirli esnaf varya.