banner461
banner195

Cumhuriyet Başsavcısı Tosun, “ Nevşehir’de herhangi bir olay olmamıştır”

Nevşehir Cumhuriyet Başsavcısı Adnan Tosun Fetö/pdy Tarafından Yapılan Askeri Darbe Girişimi Sonrasında Yazılı Bir Açıklamada Bulundu

Cumhuriyet Başsavcısı Tosun, “ Nevşehir’de herhangi bir olay olmamıştır”
16 Temmuz 2016 Cumartesi 12:50

banner143
banner134
Nevşehir Cumhuriyet Başsavcısı Adnan Tosun, FETÖ/PDY terör örgütü tarafından yapılan darbe girişimi sonrasında yazılı bir açıklamada bulundu.
Nevşehir Cumhuriyet Başsavcısı Adnan Tosun yaptığı yazılı açıklamada şu ifadeleri kullandı;
“Devletimizin bekası ve milletimizin refahı ile bağımsızlığına karşı FETÖ/PDY terör örgütü güdümündeki bir grup darbeci unsurlar tarafından 15 Temmuz tarihinde gerçekleştirilmeye çalışılan darbe girişimine karşı başta Nevşehir Valisi Sayın İlhami Aktaş olmak üzere Nevşehir Cumhuriyet Başsavcısı olarak tarafım, İl Jandarma Alay Komutanı ve İl Emniyet Müdürü ile birlikte Nevşehir’de bu darbe kalkışmasına destek verebilecek unsurlara karşı her türlü tedbir alınmış, bağımsız Devletimiz ve bağımsız Milletimizin bekası için birlikte hareket edilerek gerekli koordinasyon sağlanmıştır. Nevşehir ilimizde herhangi bir olay meydana gelmemiş olup gerekli soruşturma derhal başlatılarak tespit edilecek darbe ve FETÖ/PDY yapılanmasına karşı gerekli yasal işlemler devam etmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.