banner461
banner195

Davutoğlu Nevşehir'e geldi

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Bursa'daki programını tamamlamasının ardından özel uçak "ANA" ile saat 10.45'te, Nevşehir'e hareket etti.Başbakan Davutoğlu 11.30'da Nevşehir'e geldi.

Davutoğlu Nevşehir'e geldi
08 Kasım 2014 Cumartesi 11:29

banner143
banner134

Davutoğlu'nu Nevşehir-Kapadokya Havalimanı'nda, Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, AK Parti Milletvekilleri Ebubekir Gizligider, Murat Göktürk ve Erdal Feralan ile Belediye Başkanı Hasan Ünver, Garnizon Komutanı Metin Alkaya ve Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu karşıladılar.

Davutoğlu ve beraberindekiler havalimanından, Hacıbektaş Veli Kültür Derneği tarafından bu yıl 4'üncüsü düzenlenen Aşure etkinliğine katılmak üzere karayoluyla Hacıbektaş ilçesine hareket etti.

Hacıbektaş Kültür merkezinde Alevi açılıma ilişkin önemli açıklamalarda bulunması beklenen Başbakan Davutoğlu daha sonra burada vatandaşlara aşure dağıtacak.
Davutoğlu 14:30 sularında İstanbula dönecek.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Nevşehir'in Hacıbektaş ilçesinde 4. Hacıbektaş Aşure Günü etkinliğine katılmak için Nevşehir'e geldi.


Başbakan Ahmet Davutoğlu, Hacıbektaş ilçesinde ilk olarak Hacıbektaş Veli Müzesi'ni ziyaret etti. Başbakan Davutoğlu, müzeyi ziyaret ettikten sonra, müzenin bahçesine ağaç dikti.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşhili kız - 4 yıl önce
Hoş gelmiş seva gelmş
Avatar
ali haydar - 4 yıl önce
başbakan geliyor diye hacı bektaşın yolunu bilmeyen,adını anmayan pekçok yağcı hacıbektaş yollarındaydı