banner461
banner195

Demirel’i Bile Anamadılar

7 Haziran seçimleri öncesinde olduğu gibi sonrasında da Demokrat Parti de derin bir sessizlik hakim. Öyle ki Partinin Nevşehir’deki yetkilileri geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Türkiye’nin 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demeril’e bile başsağlığı dileyemedi.

Demirel’i Bile Anamadılar
24 Haziran 2015 Çarşamba 15:54

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) 7 Haziran seçimleri öncesinde olduğu gibi sonrasında da Demokrat Parti de derin bir sessizlik hakim. Öyle ki Partinin Nevşehir’deki yetkilileri geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Türkiye’nin 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demeril’e bile başsağlığı dileyemedi.

Partinin yıllarca genel başkanlığını yapan, Başbakanlık ve genel başkanlık görevlerinde bulunan 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in vefatı dolayısıyla tek bir cümle açıklamada bile bunalamayan Demokrat Parti Nevşehir İl Başkanı ve Merkez ilçe başkanının bu hali partinin ilimizde geldiği yeri göstermesi açısından da önemli.

Seçim sürecinde de varlığı da yokluğu da belli olmayan, Nevşehir’den aday çıkaramayıp Parti genel merkezinin atama Milletvekili adayları ile göstermelik olarak seçime giren Demokrat Parti seçim sonrasında da yokları oynamaya devam ediyor


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.