banner461
banner195

Demokrasi nöbetinde protokol üyeleri ilahi söyledi

Nevşehir’de düzenlenen demokrasi nöbetinin 20. gününde Vali İlhami Aktaş, AK Parti milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Murat Göktürk, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver nöbete katılan vatandaşlar ile birlikte ilahi söyledi.Diriliş...

Demokrasi nöbetinde protokol üyeleri ilahi söyledi
05 Ağustos 2016 Cuma 08:38

banner143
banner134
Nevşehir’de düzenlenen demokrasi nöbetinin 20. gününde Vali İlhami Aktaş, AK Parti milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Murat Göktürk, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver nöbete katılan vatandaşlar ile birlikte ilahi söyledi.
Diriliş Meydanı’nda düzenlenen demokrasi nöbetinin 20. gününde yaklaşık 10 bin vatandaş meydanları yine boş bırakmadı. Nöbete Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, İl Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Jandarma Albay Metin Alkaya, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, daire müdürleri ve 10 bine yakın vatandaş katıldı. Nevşehir’de nöbete katılan şair Sinan Yağmur birbirinden güzel şiirlerini vatandaşlara okudu. Vali Aktaş ve protokol üyelerini sahneye davet eden Yağmur, hep birlikte halkı selamladı. Daha sonra ise Sinan Yağmur’un talebi üzerine Vali Aktaş, milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Murat Göktürk, Nevşehir Belediye Başkanı Ünver, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz hep birlikte “Gel Gör Beni” ilahisini seslendirdiler.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.