banner461
banner195

Derinkuyu Kaymakamlığına Kibaroğlu Atandı.

Resmi Gazete’de yayınlanan atamalara göre Derinkuyu Kaymakamı Mithat Can Kutluca Erzincan Çayırlar Kaymakamlığına atandı. Derinkuyu Kaymakamlığına ise Samsun Asarcık Kaymakamı Selman Kibaroğlu atandı.

Derinkuyu Kaymakamlığına Kibaroğlu Atandı.
03 Eylül 2014 Çarşamba 13:36

banner143
banner134

 Resmi Gazete’de bugün  yayınlanan atamalara göre Derinkuyu Kaymakamı Mithat Can Kutluca Erzincan Çayırlar Kaymakamlığına atandı. Derinkuyu Kaymakamlığına ise Samsun Asarcık Kaymakamı Selman Kibaroğlu atandı.

14 Mart 2012 yılında tercihen Derinkuyu İlçesine atanan Kaymakamı Mithat Can Kutluca iki buçuk yıldır ilçede Kaymakamlık görevini yürüttü.Derinkuyu ve Başarılı çalışmalarıyla ve mütevazi kişiliği ile Nevşehir genelinin büyük takdir ve saygınlığını kazanan Kutluca'ya,FİB Haber Merkezi/www.fibhaber.com olarak yeni görevinde başarılar diliyoruz.

 

KAYMAKAM SELMAN KİBAROĞLU KİMDİR

 

1985 yılında İnegöl'de doğdu. Üniversite eğitimini İstanbul Üniversite’si İşletme Fakülte ’si İşletme Bölümünde tamamladı.  2010’da Gümüşhane Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine başlayan Selman Kibaroğlu, il stajını Gümüşhane’de tamamladıktan sonra sırasıyla Kaymakam Refikliği ve Teftiş stajlarını bitirmiştir. Kastamonu-Küre ve Denizli-Güney ilçelerin de Kaymakam Vekil’i olarak görev yapmıştır. 

16 Ekim 2011’de yurtdışı staj programı çerçevesinde bir yıl süreyle Amerika’da yönetim ve idari sistemler üzerine araştırma ve incelemelerde bulunmuştur. Aynı zamanda Maryland Eyaleti’nde eyalet üniversitesi olan Maryland Üniversitesinde İngilizce eğitimi görüp başarılı bir şekilde bitirmiştir. 2012 yılının Haziran ayında İçişleri Bakanlığı ve Dışişleri Bakanlığı arasında yapılan protokol gereğince, mülki idare tarihinde ilk defa Birleşmiş Milletler Daimi Temsilciliği’nde (New York) görevlendirilmiştir. Bu görev kapsamında Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Ban Ki-Moon tarafından verilen resepsiyon,

Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi Dönem Başkanlığı Seçimleri ve uluslararası çeşitli toplantılara katılmıştır. Evli ve 1 çocuk babasıdır. Yabancı dil olarak İngilizce bilmektedir. Aikido, at binme, atlı engel atlama, atıcılık ve yüzme sporlarıyla ilgilenmektedir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.