banner461
banner195

Derinkuyu Kaymakamlığına Tesisatçı Lazım

Nevşehir’in en aktif kaymakamlarından birinin idaresindeki Derinkuyu kaymakamlığı binası elektrik kablolarının kötü görüntüsü ile dikkat çekiyor.

Derinkuyu Kaymakamlığına Tesisatçı Lazım
16 Ocak 2014 Perşembe 22:10

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in en aktif kaymakamlarından birinin idaresindeki Derinkuyu kaymakamlığı binası elektrik kablolarının kötü görüntüsü ile dikkat çekiyor.

İlçenin uzun yıllar Kaymakam konusundaki talihsizliğine bir son veren ve Derinkuyu ilçe kaymakamı olarak göreve başladığı günden bu yana Nevşehir ili genelinde çalışmalarıyla dikkat çeken Mithat Can Kutluca, ne yazık ki ilçe kaymakamlığının kötü görünümüne bir türlü el atabilmiş değil.

İlçe kaymakamlığı girişinde yer alan, kaymakamlığa yolu düşen hemen hemen herkesin rahatlıkla görüp “Koskoca Kaymakamlığa Hiç Yakışır mu?” dediği görüntünün ne zaman ortadan kaldırılacağı merak konusu.

Kaymakamlık binasının giriş kapısından itibaren gelişi güzel döşenen elektrik tesisatı binanın ihtişamına da, Derinkuyu Kaymakamı Mithat Can Kutluca gibi genç ve aktif bir kaymakama da hiç mi hiç yakışmıyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
duyarlı - 4 yıl önce
ilçe yazı işleri müdürüne bi el atsın ondan sonra düzelir her şey, ilçedeki internet kafelerin izin belgeleri bile yok yıllardır.
Avatar
PARDON - 4 yıl önce
derinkuyunun çehresi değişti de bizim mi haberimiz yok. yillardir ayni derinkuyu. bu idareciler gelirler bakarlar ve giderler. kaymakamlik makaminin lojmani ne oldu. derinkuyu girişindeki anayol-taliyol kavşağina dikkatini çekerim.
Avatar
avara - 4 yıl önce
bı binanın dış kısmı ya iç kısmına ne demeli milenyum çagda yaşıyoruz hala binanın her yerinde sıva üstünden kablo çekiyorlar madem çekiyorsunuz bi asma tavan yaptırında içinden çekin yazık yazık