banner461
banner195

Derinkuyu'da SGK yapılandırma toplantısı

Derinkuyu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü salonundaki toplantıda, örnek borç yapılandırması, yapılandırmanın genel sağlık sigortasına sağladığı yararlar, yapılandırmada taksit ve seçenekler üzerinde duruldu.

Derinkuyu'da SGK yapılandırma toplantısı
09 Ocak 2015 Cuma 13:05

banner143
banner134
 Derinkuyu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonundaki bilgilendirme toplantısında, örnek borç yapılandırması, yapılandırmanın genel sağlık sigortasına sağladığı yararlar, yapılandırmada taksit ve seçenekler üzerinde duruldu.

SGK İl Müdür Yardımcısı Ergin Polat, borç yapılandırmalarıyla ilgili kanunun dışına çıkılmasının mümkün olmadığını vurgulayarak, kanununa uyulması gerektiğini söyledi. Polat, idari para cezalarına muhatap olanların borcunun yüzde 50'sinin silindiğini, Mart 2015 tarihi  sonuna kadar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na Nisan ayı bitimine kadar da SGK'ya yapılandırma için müracaat edilmesi gerektiğini kaydetti.Toplantıya Derinkuyu Ziraat Odası Başkanı Yavuz Şen, Derinkuyu  Esnaf ve Sanatkarlar ile Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Sarı ve bütün muhtarlar katıldı.

Haber:Osman Aytekin

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.