banner461

DERSİAD, Demokrasi nöbeti tutanlara çorba dağıttı

Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamları Derneği (DERSİAD) Nevşehir Şubesi, 15 Temmuz Destanı gecesi Diriliş meydanında demokrasi nöbeti tutan Nevşehirli vatandaşlara çorba ikram etti.

banner503
DERSİAD, Demokrasi nöbeti tutanlara çorba dağıttı
17 Temmuz 2017 Pazartesi 13:25

banner143
banner134
15 Temmuz 2016 darbe girişiminin yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü programında Diriliş meydanında nöbet tutan yaklaşık 1500-2000 kişiye gecenin ilerleyen saatlerinde  DERSİAD Nevşehir şubesi çorba dağıttı.

Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamları Derneği (DERSİAD) Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek, "Diriliş Meydanında 15 Temmuz Destanının Seney-i devriyesini ihya etmek için gelen Vatandaşlarımıza Dersiad'lı İşadamları Derneği olarak Gece saat: 01:30 da başlayarak sabahın erken Saatlerine kadar Çorba ikramında bulunduran Rabbimize Sonsuz Şükürler Olsun. Şehitlerimiz Rahmetle Gazilerimizi Saygı Ve Hurmetle Anmak için Meydanları dolduran Tüm Vatandaşlarımızdan Allah Razı olsun" dedi.

DERSİAD Başkanı Ercan Civelek ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından Diriliş meydanında vatan nöbeti tutan vatandaşlara gecenin ilerleyen saatlerinde sıcak çorba ikramında bulunuldu. Vatandaşlar çorba ikramından dolayı DERSİAD yetkililerine teşekkür etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.