banner461
banner195

Devlet Hava Meydanları İşletmesi DHMİ Personel Alımı Yapacak

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü (DHMİ) personel alımı yapacağını duyurdu.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi DHMİ Personel Alımı Yapacak
09 Eylül 2014 Salı 23:58

banner143
banner134

 Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü (DHMİ) tarafından 8 Eylül 2014 Pazar günü yayınlanan personel alım ilanı ile bünyesinde çalışacak 26 Asistan Hava Trafik Kontrolörü ve 53 Stajyer Hava Trafik Kontrolörü alacağını duyurdu.

 
Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü personel alımı için adayların seçiminde; Hava Trafik Kontrol adayları için geliştirilmiş, bilgisayar destekli seçme sınavı veya Genel yetenek, muhakeme, zeka, hafıza ve çabuk karar verme gibi özellikleri test etmeye yönelik yazılı sınav ve Türkçe ve İngilizce dillerinde, yanlış anlamalara ve aksamalara yol açabilecek belirgin bir aksan veya lehçe, dilde pelteklik, gizli kekemelik ve aşnı heyecan sahibi olmamak gibi özelliklerin tespitine yönelik sözlü sınav yapacak.
 
DHMİ Personel alımı için başvurular 10 Eylül 2014 tarihinde başlayacak ve 10 Ekim 2014tarihinde sona erecek. Asistan Hava Trafik Kontrolörü ve Stajyer Hava Trafik Kontrolörü alımı için detaylı bilgiye aşağıda bulunan ilan metninden ulaşabilirsiniz. 

Devlet Hava Meydanları İşletmesi DHMİ Personel Alım İlanı
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ramazancifcibasl - 3 yıl önce
Ankara kayas
Avatar
ramazancifcibasl - 3 yıl önce
Ankara kayas
05393252272