banner461
banner195

Dikkat Kayseri-Ankara Yolunda Yol Yapım Çalışması

Nevşehir den Kayseri ye gidecekler aman dikkat.Bu haberi mutlaka okuyun...Kayseri'de Boğazköprü mevkisindeki yol yapım çalışması nedeniyle Ankara Niğde ve Nevşehir istikametinden şehre girişler yaklaşık 6 ay süreyle kuzey çevre yolundan sağlanacak...

Dikkat Kayseri-Ankara Yolunda Yol Yapım Çalışması
08 Nisan 2014 Salı 17:45

banner143
banner134

 Kayseri'de Boğazköprü mevkisindeki yol yapım çalışması nedeniyle Ankara-Niğde ve Nevşehir yönünden şehre girişler kuzey çevre yolundan sağlanacak.

Kayseri Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, Boğazköprü kavşağından Serbest Bölge kavşağı girişine kadar Karayolları 6. Bölge Müdürlüğünce köprü ve kavşak düzenleme çalışmaları yapılacak. Çalışmalar nedeniyle 9 Nisan Çarşamba gününden itibaren 6 ay süreyle bu noktada yol trafiğe kapatılacak. 

Ankara, Niğde ve Nevşehir yönlerinden gelen sürücüler şehre girişte gündüz ve gece rahatlıkla görebilecekleri şekilde ışıklı uyarıcı ve bilgilendirici levhalarla yönlendirilecek. 

Açıklamada, gerek kuzey çevre yolu Ankara yolu girişinde, gerekse Oymaağaç köyü bağlantı yolu varyantlarının dar ve sert virajlı olmasından dolayı belirli bir trafik sıkışıklığının yaşanacağı düşünüldüğünden konuyla ilgili Karayolları 6. Bölge Müdürlüğü ile emniyet ekiplerinin koordineli bir şekilde çalışılacağı belirtildi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.