banner461

Dikkat! Otobüs Bileti İçin Son Günlere Kalmayın

28 Haziran 2014 tarihinde başlayan ve hemen hemen yarısına ulaşılan ramazan ayının ardından ramazan bayramı hareketliliği daha şimdiden başladı. Zira bayramı il dışında geçirmeyi planlayanlar otobüs firmalarına akın ediyor.

banner503
Dikkat! Otobüs Bileti İçin Son Günlere Kalmayın
08 Temmuz 2014 Salı 17:22

banner143
banner134

 Son Günlere Kalmayın

NEVŞEHİR(MHA) 28 Haziran 2014 tarihinde başlayan ve hemen hemen yarısına ulaşılan ramazan ayının ardından ramazan bayramı hareketliliği daha şimdiden başladı. Zira bayramı il dışında geçirmeyi planlayanlar otobüs firmalarına akın ediyor.

Yurt genelinde olduğu gibi Nevşehir’de de otobüs firmalarından daha şimdiden biletlerini ayırt etmek isteyen vatandaşların sayısı günden güne artış gösteriyor. Nevşehir’deki otobüs firması Yetkilileri ise Vatandaşları özellikle uzun mesafeli illere gidecek olanları uyararak biletlerini bir an önce almaları uyarısında bulunuyor.

Nevşehir Otobüs Terminalinde bugünlerde yoğunlaşan bilet ayırma trafiğinin birkaç sonrasında daha da artacağına ve geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bir çok vatandaşın bilet bulamayarak aktarmalı yolculuk etmek durumunda kalabileceğini belirten Otobüs firması yetkilileri, bayram nedeniyle il dışına çıkmayı planlayanlara son günlere kalmayın uyarısında bulunuyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.