banner461
banner195

Dilek ve Göktürk Varol çifti muhteşem düğünle evlendi

Dilek ve Göktürk Varol çifti, hafta sonu düzenlenen göz kamaştırıcı bir düğünle dünya evine girdi...

Dilek ve Göktürk Varol çifti muhteşem düğünle evlendi
11 Ağustos 2017 Cuma 20:00

banner143
banner134
Dilek ve Göktürk Varol hafta sonu Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tafana Tesislerinde düzenlenen göz kamaştırıcı bir düğünle dünya evine girdi...

Dilek Koç ve Göktürk Varol çiftinin düğünü Nevşehir’in siyaset ve iş dünyasını bir araya getirdi.

Nevşehirli İş Ve Siyaset Dünyasını buluşturan muhteşem düğünde Dilek ve Göktürk VAROL ​ çifti birlikte bir ömre “Evet” dedi.

Dilek ve Göktürk VAROL çifti, Çok sayıda davetlilerin katılımlarında gerçekleştirilen düğün töreniyle hayatlarını birleştirdiler. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tafana Tesislerinde gerçekleştirilen düğün gece geç vakitlere kadar devam etti.

Varol ailesinin hiç bir masraftan kaçınmadığı düğün töreni masalları aratmadı. Davetlileri kapıda karşılayan Koç ve Varol aileleri, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür ettiler. 


Oldukça heyecanlı görünen genç çift’in nikâhını Nevşehir Belediyesi Nikah Memuru Ertuğrul Usta kıyarken, nikâh şahitliklerini ise MHP 25.Dönem Nevşehir Milletvekili Mehmet Varol, MHP Kayseri Eski Milletvekili Süleyman Korkmaz, NTSO Başkanı Arif Parmaksız, NTB Başkanı İbrahim Salaş, NTSO Meclis Başkanı Seyit İnce, Serdar Yılmaz, Mustafa Karataş, Aykut ve Zehra Ekinci, Göksel Taşçı, İl Genel Meclis Üyesi Haydar Çiftçi, MHP İl Başkanı İlhan Kaya, Handan Özkan birlikte yaptı.

Çiftin nikahını kıyan Ertuğrul Usta, nikah sonrası yaptığı konuşmasında her iki aileyi de kutlarken çiftlere de ömür boyu mutluluklar dileğinde bulundu.

Sahne önüne konulan konsepte Kıyılan nikâhın ardından alkışlar arasında Dilek ve Göktürk VAROL çifti ilk dansı gerçekleştirdiler.

Nevşehir Siyaset ve iş dünyası bu düğünde buluştu

Düğün merasimine, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, MHP 25.Dönem Nevşehir Milletvekili Mehmet Varol, Kayseri Eski Milletvekili Süleyman Korkmaz, NTSO Başkanı Arif Parmaksız, NTB Başkanı İbrahim Salaş, NTSO Meclis Başkanı Seyit İnce, Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit, İl Genel Meclis Üyesi Haydar Çiftçi, MHP İl Başkanı İlhan Kaya, İlçe Başkanı Mustafa Ceviz, Kardelen Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Menekşe, Altınyıldız Koleji  Lise Müdürü Özkan Kılınçİlkögretim Müdürü Mehmet Eravcı, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ve Nevşehir Ticaret Borsası çalışanları, Göksel Taşçı, Fatih Zağlanmış, Yavuz Göncü, Nevşehir ve bölgesinden çok sayıda ilimizin tanınmış iş adamları, siyasiler, sağlık ve eğitim camiası ve bürokratlar katılarak Genç çiftleri bu en özel günlerinde yalnız bırakmadılar.

Düğünde Sanatçı Burcu ve Ersin Tunç ve Orkestrasının seslendirdiği birbirinden güzel parçalarla davetlilerden büyük beğeni topladı. 

Düğün boyunca keyiflerince eğlenen davetliler sahneyi hiç yalnız bırakmadı. Palyaçoların yüzlerini boyadığı ve oyunlar oynadığı çocuklar da keyifli anlar yaşadı.

Düğün töreni sonrası genç çiftin aile büyükleri adına FİB Haber Merkezimize açıklamada bulunan Nevşehir Eğitim Camiasının sevilen ve saygın isimlerinden Rıfat Varol , "Bu güzel günümüzde Evlatlarımızın düğün töreninde bizleri yalnız bırakmayarak davetimize icabet eden tüm akraba, arkadaş, dost ve yakınlarımıza teşekkür ederiz"” dedi.

Gecenin kahramanı Dilek ve Göktürk VAROL çiftide "Bu en mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayarak teşrif eden tüm dostlarımıza teşekkür ederiz" dediler.

FİB Ajans Organizasyon tarafından göz alıcı konsepte süslemeleriyle düzenlenen düğün Salonu dolduran çok sayıda davetliler tarafından tam not alan Organizasyonda renkli görüntüler yaşandı. 

FİB ajans Organizasyon olarak Dilek ve Göktürk VAROL Çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.