banner461
banner195

Dilencinin Üzerinden 4 Bin TL Çıktı

Selçuk Beldiyesi Zabıta ekiplerinin ilçe sınırları içerisinde dilencilik yapanlara yönelik bir çalışmasında, bir dilencinin üzerinden 4 bin 498 TL para çıktı. ZABITALARA BİLGİ VERMEDİ

Dilencinin Üzerinden 4 Bin TL Çıktı
14 Ağustos 2014 Perşembe 15:42

banner143
banner134

 Selçuk Beldiyesi Zabıta ekiplerinin ilçe sınırları içerisinde dilencilik yapanlara yönelik bir çalışmasında, bir dilencinin üzerinden 4 bin 498 TL para çıktı.

ZABITALARA BİLGİ VERMEDİ

Pazar yerinde görev yapmakta olan Zabıta ekipleri, öğle saatlerinde pazar yerinde dilenmekte olan bir dilenci fark etti. Dilencinin yanına giderek nereden geldiği neden dilendiği hakkında bilgiler almak isteyen Zabıta memurları dilenci sorulara yanıt vermeyince hakkında işlem başlatmak için pazar yerinde bulunan Zabıta Amirliği’ne getirildi.

ÜZERİNDEN 4 BİN TL ÇIKTI

Dilencinin dilendiği paraları meydana çıkarmasını isteyen ekipler, dilencinin üzerinden çıkan para karşısında şaşkına döndüler. Ramazan dolayısıyla Torbalı Çaybaşı’ndan Selçuk’a dilenmek için gelen Hüseyin U. adlı dilencinin üzerinden tam 4 bin 498 TL para çıktı.

EKİPLER HAREKETE GEÇTİ

Bu yüksek meblağ üzerine harekete geçen Zabıta ekipleri durumu Selçuk Belediyesi’ne bildirdiler. Zabıta tarafından paralara el koyuldu. Dilenci ise yapılan işlemlerden sonra serbest bırakıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.