banner461
banner195

Din-bir-sen’den Nevşehir Müftüsü Öztürk’e Ziyaret

Din-Bir-Sen Nevşehir Şubesi yöneticileri, İl Müftüsü Yakup Öztürk’ü makamında ziyaret etti.Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren İl Müftüsü Yakup Öztürk, bu gibi ziyaretlerin birlik-beraberlik açısından çok önemli olduğunu...

Din-bir-sen’den Nevşehir Müftüsü Öztürk’e Ziyaret
14 Mayıs 2016 Cumartesi 09:59

banner143
banner134
Din-Bir-Sen Nevşehir Şubesi yöneticileri, İl Müftüsü Yakup Öztürk’ü makamında ziyaret etti.
Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren İl Müftüsü Yakup Öztürk, bu gibi ziyaretlerin birlik-beraberlik açısından çok önemli olduğunu söyledi. Sendikaların enerjilerinin personelin yararına olan hizmetlerde kullanılmasını ve sendika üyelerinin hayırlı işlerde yardımlaşmalarını öneren Müftü Öztürk, “Sayın Valimiz başta olmak üzere tüm bürokrasinin, siyasilerimizin, Nevşehir Belediyesinin ve Nevşehir halkının büyük gayretleriyle bu külliyenin yapımı devam etmektedir. Buradan emeği geçen herkese teşekkür ediyorum dedi ve bizim de katkımız olduysa ne mutlu.” diye konuştu.
Nezaket ziyaretinde bulunduklarını söyleyen Din-Bir-Sen İl Başkanı Tarık Sarıkaya, görev başladığı günden itibaren, personele davranışlarından dolayı Müftü Öztürk’e teşekkür etti ve Müftü beyin herkesi dinlediğini ve sıkıntılarını çözdüğünü dile getirdi.
Konuşmaların ardından Din-Bir-Sen İl Başkanı Tarık Sarıkaya Müftü Öztürk’e günün anısı olarak yöreye ait el işlemeli tabak hediye etti.
Çekilen hatıra fotoğrafının ardından ziyaret sona erdi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yasin sahin - 2 yıl önce
sendikacilik otekilestirmemek.biz bunu din bir sen de gorduk...tesekkurler din bir sen ailesi...