banner461
banner195

Dolandırıcılara Kimse İnanmasın

Nevşehir Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, 13 Aralık 2014 tarihinde ilimizde engelliler adına bir program düzenleneceğini belirterek para karşılığında bilet satmak isteyenlere kimsenin itibar etmemesini istedi.

 Dolandırıcılara Kimse İnanmasın
08 Aralık 2014 Pazartesi 23:00

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, 13 Aralık 2014 tarihinde ilimizde engelliler adına bir program düzenleneceğini belirterek para karşılığında bilet satmak isteyenlere kimsenin itibar etmemesini istedi.

Mutlu, “13 Aralık 2014 tarihinde ilimizde engelliler adına bir program düzenleneceği ve bu programa katılmak isteyenlerin 50 TL karşılığında bilet almaları gerektiğini belirterek bazı kişilere bilet satmaya çalışanlara Nevşehirli iş adamlarımızın, esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın itibar etmemesini istiyorum. Zira böyle bir program söz konusu değil. Sözde böyle bir programın içerisinde de kesinlikle Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğimiz yoktur. Bize gelen şikayetler ve duyumlarımız üzerine kamuoyunu bu konuda uyarmak istedik” dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.