banner461
banner195

Dönem Sonu Pastası Derinkuyu’da Kesildi

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanlığı karne tatili öncesinde dönem sonu pastasını Derinkuyu İmam Hatip lisesinde kesti.

Dönem Sonu Pastası Derinkuyu’da Kesildi
17 Ocak 2014 Cuma 22:15

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanlığı karne tatili öncesinde dönem sonu pastasını Derinkuyu İmam Hatip lisesinde kesti.

Konuya dair açıklamalarda bulunan Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, “2013-2014 Eğitim öğretim yılının son haftasına girdiğimiz şu günlerde Dönem Sonu Pastamızı Derinkuyu İmam Hatip Lisesinde kestik. 2013-2014 Eğitim Öğretim yılının ilk yarısının başladığı Eylül ayından bu tarafa yoğun bir dönem geçiren eğitimcilerimiz, bir hafta sonra öğrencilerine karne vermeye hazırlanmaktadır. Türk Eğitim-Sen Nevşehir şubesi olarak da bizlerde eğitimcilerimiz adına yoğun bir dönem geçirdik  ve şu günlerde son ziyaretlerimizi  yapmaktayız. Bu münasebetle yönetim kurulu üyelerimiz Tayfur Urgenç, Mehmet Yalbırdak ve Türk Eğitim-Sen Derinkuyu İlçe temsilcimiz Özcan Sert ve üst kurul delegemiz Nail Demirtaş ile birlikte Derinkuyu İmam Hatip Lisesine giderek okulda görev yapan eğitimcilerimizi ziyaret ettik ve Nevşehir geneli okulları temsilen Yönetim kurulu üyemiz İlhami Genç dönem Sonu Pastamızı keserek Okulda görev yapan eğitimcilerimize ikram etti. Yapılan ziyaret ve şubemizin yaklaşımından dolayı oldukça mutlu olan ve teşekkür eden meslektaşlarımız, gündemdeki konular ile ilgili soru sormayı da ihmal etmediler. Bizleri okullarında konuk eden Meslektaşlarımıza ve Okul Müdür Yardımcımıza teşekkür ediyoruz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.