banner461
banner195

Dost Dediğin Böyle Günde Belli Olur

Geçtiğimiz günlerde Acıgöl ilçesine bağlı Karapınar kasabası yakınlarında meydana gelen elim trafik kazasında bir servis şoförü ve 2 bayan öğretmen hayatlarını kaybetmişti.

 Dost Dediğin Böyle Günde Belli Olur
02 Aralık 2014 Salı 16:32

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz günlerde Acıgöl ilçesine bağlı Karapınar kasabası yakınlarında meydana gelen elim trafik kazasında bir servis şoförü ve 2 bayan öğretmen hayatlarını kaybetmişti. Kazada hayatını kaybedenler biri de Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu’nun yeğeninin eşi idi. Mutlu, kendisine o günlerde destek olan iki isme özellikle teşekkür etti.

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, “Geçtiğimiz günlerde Acıgöl ilçemizde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybedenlere bir kez daha Allahtan Rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Kazada yaralananların bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyorum. Kazada hayatını kaybeden öğretmenlerden Melek Gürtemel benim yeğenimin eşi olurdu. Kaza haberini aldığımız andan itibaren bu acı günümüzde yanımızda bulunan Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Şimşek’e ve Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Sayın Mustafa Özdemir’e teşekkür ediyorum. Dost dediğin böyle günlerde belli olur. Öte yandan bu acı haberin ardından bizleri arayıp, cenazemize katılan, başsağlığı dileyen tüm, eş, dost ve arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.