banner461
banner195

DP’de “Logo” Sevinci

Demokrat Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Yüce, Ülkemizde halen siyasi faaliyetlerini sürdüren Doğru Yol Partisinin ambleminden At Logosunun çıkarılacağını söyledi.

 DP’de “Logo” Sevinci
08 Ekim 2014 Çarşamba 13:58

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Demokrat Parti İl Başkanı Mehmet Yüce, Ülkemizde halen siyasi faaliyetlerini sürdüren Doğru Yol Partisinin ambleminden At Logosunun çıkarılacağını söyledi.

Demokrat Parti Genel Merkezinin Doğru Yol Partisinin ambleminden at logosunun kaldırılması için açtığı davanın kazanıldığını ve söz konusu partinin ambleminden ot logosunu çıkaracağını belirten Demokrat Parti İl Başkanı Mehmet Yüce, “Demokrat Parti genel merkezimiz ülkemizde halen siyasi faaliyetlerini sürdüren Doğru Yol Partisinin ambleminden at logosunun çıkarılması konusunda bir dava açtı. Dava sonucunda söz konusu partinin ambleminden at logosunu çıkarması kararlaştırıldı. Demokrat Parti Türkiye’nin en köklü siyasi oluşumlarından biri. Partimizin amblemine benzetilen bir başka siyasi parti ambleminin olması partililerimizce de olumsuz karşılanıyordu. Karar teşkilatlarımız tarafından da son derece olumlu karşılandı” şeklinde konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.