banner461
banner195

DP’den FİB Haber İnternet gazetemize ziyaret

Demokrat Parti Belediye Başkan adayı Mustafa Isınmış, Parti İl ve ilçe yönetimiyle DP Nevşehir İl Başkanı Dinçet Akgür FİB Haber.Com internet gazetemizi ziyaret etti.

DP’den FİB Haber İnternet gazetemize ziyaret
04 Mart 2014 Salı 14:43

banner143
banner134

FİB Haber Merkezi İnternet Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Fikret Çapacı ile bir süre görüşen DP Nevşehir Adayı Mustafa Isınır, yaptıkları çalışmalardan bahsetti. Belediyecilik içerisinden gelen biri olarak bilgi ve tecrübelerimizle kentimize daha güzel hizmet vereceklerinin altını çizen Isınır Nevşehirli halkımızdan 30 Mart yerel seçimlerinde destek ve dualalrını bekliyoruz dedi.


Demokrat Parti’yi ayakta tutmak için mücadele ettiklerini belirten İl Başkanı Dinçer Akgür de, “Bayrağı dalgalandırıyoruz. Dilimiz döndüğünce doğruları anlatmaya çalışıyoruz. Partiyi ayakta tutmak için vargücümüzle çalışıyoruz. Seçimden sonra durum değerlendirmesi yapacağız. İnşaallah iyi olacak” dedi.

Akgür her zaman demokrat misyona yardımcı olduklarının altını çizerek, Başkan adayımız Isınır’a başarılar diledi. Nevşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Isınır, Nevşehir Gündeminin adresi FİB Haber.com a başarılarını devamını dileyerek seçim süresince demokratik şekilde yaptığınız yayınlar için sizlere teşekkür ediyorum dedi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.