banner461
banner195

Düğünde İş Adamı Musa Ertaş Halay Başı Oldu

Nevşehir'de geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen Göre Belediye Başkanı Mustafa Topçu'nun oğlunun düğünü, Nevşehir'de siyaset ve iş dünyasını bir araya getirdi.

26 Eylül 2014 Cuma 09:11

banner143
Cemile ve Emre Topçu Dünya Evine Girdi
İlgili Galeriye Git
banner134
Göre Belediye Başkanı Mustafa Topçu'nun oğlu Emre Topçu, Cemile Kartal ile hafta sonu düzenlenen muhteşem düğünle dünya evine girdi.


Göre Düğün Salonunda düzenlenen Düğün merasimine aşırı bir yoğunluk olunca 
Kadınlar salonun içerisinde eğlenirlerken, erkekler de salonun bahçesinde kaldı. Salon bahçesinde yer alan Erkeklerde Düğünde bölgemiz kültür ve değerlerimize uygun bir şekilde Davullarla zurnalarla Halaylar çekerek eğlendiler.

Düğünde Musa ERTAŞ halay çekti, türkü söyledi...

Göre Belediye Başkanı Mustafa Topçu'yu bu en mutlu gününde yalnız bırakmayan İş Adamı Musa Ertaş Düğünde hemşerilerinin isteğini kıramayarak halay çekti.

Ertaş Grup Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Musa Ertaş'ın Halay başını çektiği düğünde yöresel türküler söylendi.

Davetlilerle halay çeken İ
ş Adamı Musa Ertaş, artık geçmiş düğünlerimizin vazgeçilmezi Halaylarımızın ne yazıkki unutulmak üzere olduğunu belirterek, "Halay Birlikteliğin beraberliğin paylaşımın simgesi olduğunu belirterek İnsanları el ele, kol kola görmek bizim için mutluluk verici. Biz de bu sevince ortak olduk" dedi.

Ertaş'ın iş dünyasındaki başarısını Başını çektiği Üç ayak Halay'ıyla da göstermesi üzerine Düğüne davetli konuklardan büyük takdir ve alkış aldı.

Musa Ertaş'ın başını çektiği Halaya Çat Belediye Başkanı Kamil Duru, Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit, Göre Belediye Başkanı Mustafa Topçu ile FİB Haber Genel Koordünatörü Fikret Çapacı da katılarak eşlik ettiler.

İşte Bu muhteşem düğünde Ertaş ın başını çektiği o halaydan görüntüler...

Göre Düğün Salonunda yapılan ve çok sayıda davetlinin katıldığı düğünde Emre Topçu ve Cemile Topçu (Kartal) çiftinin nikah şahitlerini AK Parti Milletvekilleri Erdal Feralan, Ebubekir Gizligider, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av.M.Ali Tanrıver, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz ve Şifa Çiftçi yaptı. Çiftin nikahını ise damadın Göre Belediye Başkanı Mustafa Topçu kıydı.


Nikan sonrasında çiftin evlilik cüzdanını AK Parti Nevşehir Milletvekili A.Erdal Feralan, gelin Cemile Topçu’ya verdi. Feralan, "Cumhurbaşkanımızın söylediği 3 çocuk söylemini şaka zannetmeyelim. Bende çifte 3 çocuk tavsiyesinde bulunarak tebrik ediyor ve mutluluklar diliyorum" diye konuştu.
AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider’de genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar dileyerek gelin ve damada Kuranı Kerim ve Türk Bayrağı hediye etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.