banner461
banner195

Dünya Rallycross Şampiyonası’na Sosyal Medyadan Büyük İlgi

11-12 Ekim tarihlerinde İstanbul Park’ta gerçekleştirilen Dünya Rallycross Şampiyonası, sosyal medyada da büyük ses getirdi. Şampiyonaya Türkiye’nin en büyük Ford forumu diye tanınan Ford Club adına Nevşehirli Mehmet Özyürek te katıldı.

Dünya Rallycross Şampiyonası’na Sosyal Medyadan Büyük İlgi
31 Ekim 2014 Cuma 12:10

banner143
banner134
11-12 Ekim tarihlerinde İstanbul Park’ta gerçekleştirilen Dünya Rallycross Şampiyonası, sosyal medyada da büyük ses getirdi.

Ford Türkiye yaptığı açıklamada;
 
Ford Türkiye olarak, sosyal medyadaki aktif Ford gruplarına ve yöneticilerine ulaşıp onları Dünya Rallycross Şampiyonası’na davet ettik. Arabaport sitesi yöneticisi Yılmaz Eres ile 2002’den beri Ekşisözlük’te ve otomobil blogları dalında 2 kez 3. seçilen Agamemnon bloğunda yazar olan Onur Koray ağırladığımız misafirlerimiz arasındaydı.

Ayrıca 2010 yılında kurulan Focus Club yöneticisi Yakup Çağatay, 2009’da kurulan Fiestam.com ve 2011’de kurulan Ford C-MAX Facebook grup temsilcileri de Dünya Rallycross Şampiyonası’ndaki misafirlerimiz oldular.

Ford Olsbergs MSE takımından Andreas Bakkerud’un zaferiyle Supercar kategorisinde şampiyonluğunu kutladığı etkinliğe, 2005 yılında kurulan, Mehmet Özyürek ve Çağlar Bayur tarafından yönetilen ve Türkiye’nin en büyük Ford forumu diye tanınan Ford Club üyeleri de katılarak bizleri yalnız bırakmadılar. Davetlilerimizden 20 kişi, start çizgisinden yarışmayı izleme fırsatı buldu. Heyecan dolu şampiyona sonrası memnuniyetlerini dile getiren ve sosyal medyada paylaşan değerli katılımcılarımıza buradan tekrar teşekkür ediyor ve bir sonraki etkinliğimizde tekrar bir araya gelmeyi diliyoruz dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.