banner461
banner195

Dursun Ali Erzincanlı Nevşehir'de İmam Hatiplilerle Buluştu

Genç Birlik Nevşehir Şubesi tarafından düzenlenen Şiir gecesine katılmak üzere ilimize gelen Şair – Yazar Dursun Ali Erzincanlı Kız İmam Hatip Lisesi öğrencileri ile buluştu.

 Dursun Ali Erzincanlı Nevşehir'de İmam Hatiplilerle Buluştu
28 Kasım 2014 Cuma 16:42

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Genç Birlik Nevşehir Şubesi tarafından düzenlenen Şiir gecesine katılmak üzere ilimize gelen Şair – Yazar Dursun Ali Erzincanlı Kız İmam Hatip Lisesi öğrencileri ile buluştu.

Öğrencilerin büyük ilgisi ile karşılaşan Şair – Yazar Dursun Ali Erzincanlı Anadolu Kız İmam Hatip Lisesinde düzenlenen söyleşiye katılırken, Programa Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Seçen, Semerkand Buhara İlim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ahmet Feralan, Genç Birlik Nevşehir Şube Başkanı Oğuzhan Alkan, İHH Nevşehir Basın Sorumlusu Behçet Alkan ile okulda görev yapan idareci ve öğretmenlerde bu buluşmaya katılan isimler oldu.

Okulun toplantı salonunda öğrencilerin kendisi ve şiirleri hakkındaki soruları yanıtlandıran Şair – Yazar Dursun Ali Erzincanlı, Genç Birlik Nevşehir Şubesi tarafından başlatılan kitap kampanyası çerçevesinde Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi kütüphanesine kitap bağışında da bulundu.

Söyleşinin ardından Okul Müdürü Senem Aydoğdu, Şair –Yazar Dursun Ali Erzincanlı’ya günün anısına Çanak Anfora hediye etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
polat - 3 yıl önce
İYİ para kazanıyo