banner461
banner195

Düzgün ; Belediye Başkanı Ünver Şehrimize Yakşır Hizmetlere İmza Atıyor

Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Düzgün,Nevşehir’in hedeflediği gelişmiş şehir seviyesine ulaştırılması için Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in yürüttüğü çalışmaların takdire şayan bir şekilde olduğunu belirtti.

Düzgün ; Belediye Başkanı Ünver Şehrimize Yakşır Hizmetlere İmza Atıyor
15 Ocak 2014 Çarşamba 09:55

banner143
banner134

 NEVŞEHİR ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ESNAF ODASI BAŞKANI MUSTAFA DÜZGÜN;

“BELEDİYE BAŞKANIMIZ ŞEHRİMİZE YAKIŞIR HİZMETLER VERİYOR”

Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Düzgün,Nevşehir’in hedeflediği gelişmiş şehir seviyesine ulaştırılması için Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in yürüttüğü çalışmaların takdire şayan bir şekilde olduğunu belirtti. Düzgün “Nevşehir’in,  modern bir seviyeye ulaşmasının yanında biz sivil toplum örgütlerine Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in bakış açısı,Türkiye’ye örnek oluşturacak düzeye ulaştı.”dedi.

Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Düzgün yaptığı açıklamada, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in şehrin genel anlamda gelişmesi ve büyümesi için yapılan yatırımların yanı sıra, sivil toplum örgütleri ile omuz omuza çalışması ile örnek çalışmalara imza attığını belirtti. Düzgün şöyle konuştu; “Belediye başkanımız ile ne zaman ggörüşsek,  kendisinden Allah razı olsun bir dediğimizi ikilemiyor. Daha önce kiradayken bugün belediyemizin sayesinde bir binamız oldu.  Diğer taraftan bugün taksi duraklarımız belediyemiz tarafından Nevşehir’e yakışır şekilde yapılarak, esnaf arkadaşlarımızın hizmetlerine verildi. Ayrıca duraklarımız bile turizm şehri olan ilimize yakışır bir şekilde yeniden belediyemiz tarafından yapıldı. Nevşehir Belediyesinin bizler için yaptığımız çalışmaları anlattığımız zaman ‘Bu nasıl bir belediye başkanı imiş böyle. Bizimkiler bizlere  yardımcı bile olmuyor’ diyerek her zaman kendilerini takdir ediyorlar.”Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Odalar dernekler sendikalar - 4 yıl önce
odalar sendikalar dernekler siyasi partilere üye olamıyor , siyaset yapamıyor, siyasi beyan veremiyor. kanunlara aykırı. kapatilma nedeni.
kanun hukuk hepsi siyasete feda mi olsun..yazik