banner461
banner195

Eczacı Açıkgöz’e Meslektaşlarından Açık Destek

AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Eczacı Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Eczacılar Odasını ziyaret etti.

Eczacı Açıkgöz’e Meslektaşlarından Açık Destek
24 Şubat 2015 Salı 23:00

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Eczacı Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Eczacılar Odasını ziyaret etti.

Ziyaretinde da Başkanı Tansu Dörtkol ve yönetim kurulu üyeleri ile meslektaşları tarafından karşılanan AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Mustafa Açıkgöz, ilçe gezilerinin ardından ilk kez bir Sivil Toplum Kuruluşu ziyaretine kendisinin de mensubu bulunduğu Nevşehir Eczacılar odasından başladığına dikkat çekti.

Nevşehir’i temsil eden Milletvekilleri arasında artık bir eczacının da yer almasını istediklerine değinen AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Mustafa Açıkgöz, “Bizler eczacılar olarak her zaman halkımızın içerisindeyiz. Onların sadece ilaç ihtiyaçlarını görmüyoruz. Zaman zaman oluyor ki, onların her türlü sıkıntılarına ve ihtiyaçlarına da cevap vermek durumunda bulunuyoruz. Bu nedenle halkın sorunlarını bilen, onlara çözüm bulmaya gayret eden biz eczacıların Türkiye Büyük Millet Meclisinde Nevşehir’i temsil etmesini arzu ediyoruz” dedi.

Nevşehir Eczacılar Odası Başkanı Tansu Dörtkol ise meslektaşları Mustafa Açıkgöz’e destek olacaklarını dile getirdi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Öz akpli - 3 yıl önce
Bu adamı vekil olarak görmek istiyoruz
Avatar
has nevşehirli - 3 yıl önce
bu adamın kıymnetını bilin abi bu adam gerçekten iyi birisi yaparsa bu işi bu adam yapar sonuna kadar desteklyıroum senı reis 1-) mustafa açıkgöz 2-) m.sami uluer 3. de akp den bir genç arkadaş daha bu adamlar çıkmazsa oyumu mhp ye atarım ona göre !